دریا که درگذشته یک عشق نافرجام را با همکلاسی خود (آتاش) پشت سرگذاشته حالا یک ازدواج ناموفق هم در زندگی اش تجربه میکند! دلشکسته به منزل پدری برمیگیرد و تمام محبت خود را صرف خانواده و برادرزاده اش میکند و اوقاتش را با کار در موسسه و تولیدی میگذراند او سعی دارد تا قوی و محکم به راهش ادامه دهد ولی ...

  • تعداد صفحه 1994

دانلود رمان قاموس اثر زهرا ارجمندنیا بصورت pdf

دانلود رمانی دانشجویی عاشقانه از سایت بزرگ بیست رمان

نویسنده رمان عاشقانه قاموس جوان ایرانی زهرا ارجمند نیا میباشد

خلاصه رمان قاموس :

دریا که درگذشته یک عشق نافرجام را با همکلاسـی خود (آتاش) پشت سرگذاشـته حالا یک ازدواج ناموفق هم در زندگی اش تجربه میکند! دلشکسته به منزل پدری برمیگیرد و تمام محبت خود را صرف خانواده و برادرزاده اش میکـند و اوقاتش را با کار در موسسه و تولیدی میگذراند او سعی دارد تا قوی و محکم به راهش ادامه دهد ولی …

قسمتی رمان قاموس :

“آب و آتش” دستی روی چشم هاش نشست، لـب هاش خندیدند دست ها رو لمس کردند و پایین کشیدند. لحظاتی بعد آتاش با لبخند عمیقی مقابلش بود و داشت می پرسید. _خوشگل من چـطوره؟ خواسـت خودش رو لوس کنه، پشت چشمی نازک کرد و خنده‌ش رو به زور قورت داد.

انقدر دیر کردی داشتم دیگه میرفتم. چشم های آتاش گرد شدند و آروم روبروی صورتش لب زد. _چشمات و واسه من چپ می کنی؟ این خوشمزه بازیا رو از کی یاد گرفتی؟ قورتت بدم راحت شم؟ دیـگه نتونسـت خنده هاش رو کنترل کنه،به قهقهه خندید و روی چمن های پارک دراز کشید.

آتاش اما نشسته داشت تماشاش می کرد، با شوقی که نگاهش رو از خنـده های دریا پر کرده بود خنده هاش که ته کشیدند، رو به آسمون نفس عمیقی کشید، و دوباره نشست حالش خوب بود کـنار این مرد!

_دلم واست تنگ شده بود. لب های آتاش باز شد. _من بیـشتر قشـنگم امتحانات تموم شد؟ امتـحانات باعث شده بود کمتر همو ببینن و دریا امروز آخرین امتحانش رو داده بود. خودش رو آزادترین و خوشـبخت ترین دختر دنیا می دونست که از حـالا به بعد می تونه….

دانلود رمان ایرانی قدیمی مجانی به نام قاموس اثر زهرا ارجمندنیا

  • باکس دانلود
  • رمان های مشابه
  • عوامل و نویسنده
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(