فاطمه دچارعشقی یک طرفه و ممنوعه میشود که او را اسیر کرده است، عاشق سموئیل با دینی متفاوت که اخلاقِ خاص و مرموزی دارد میشود! ولی در مقابل چشم های فاطمه اتفاقات خاصی بین سموئیل و دخترخاله ش می افتد که حسابی فاطمه را عصبی می کند تا اینکه ...

  • کیفیت PDF
  • تعداد صفحه 1420

دانلود رمان مردی که شناخته نشد اثر زهرا راستگو

رمان بی نظیر در سبک عشق یک طرفه ای از نویسنده پر آوازه ایرانی زهرا راستگو را در سایت بزرگ بیست رمان دانلود کنید

قسمتی کوچک رمان مردی که شناخته نشد :

بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش تصمیم میگیرد در مورد فاطمه با مادرش حرف بزند. آخرین بشقاب را که از سینک برمی دارد و آب می کشد از آشپزخانه بیرون میآید و روبه روی مادرش مینشیند و بی مقدمه می گوید: مامان جان… اگه خسته نیستی میخوام در مورد موضوع مهمی باهات حرف بزنم؟

مادرش نگاه از تلویزیون می گیرد و به سمتش می چرخد._محمد جان من برا تو هیچ وقت خسته نیستم. خیر باشه. قضیه چیه؟ اتفاقی افتاده؟

محمد لبخند کم جانی میزند.. _نه چه اتفاقی می‌ خواستم در مورد فاطمه باهات مشورت کنم ببینم شما هم متوجه رفتار غیر دوستانه ش با زندایی شدین؟

موشکافانه به محمد نگاه می کند و می گوید: چطور مگه؟ فاطمه حرفی زده؟ _یه اشاره کوچک کرده یه بار اما خودم زودتر از رفتارشون متوجه شدم.

مادرش به نشانه تایید سرش را تکان می دهد _جدیدا آمنه خیلی به پر و پای فاطمه میپیچه. _خب شما چرا با زندایی حرف نمی زنید؟ اینطوری بدتر داره دختر شو تحریک میکنه.

اگه کاریم نخواد انجام بده از روی لجبازی ممکنه بره سراغش. حال خراب محمد انگار اثر خودش را میگذارد. من صحبت کردم با آمنه میترسم اگه بیشتر بگم… حس کنه میخوام تو تربیتش دخالت کنم. محمد با آرامش و قدرت کلام همیشگی اش جواب می دهد.

_بالاخره یکی باید پادرمیونی کنه وگرنه عواقب بدی در انتظاره این دختره…

_داری با این حرفا جیگرمو میسوزونی. میدونی که من این بچه رو چقدر دوست دارم…

خلاصه رمان مردی که شناخته نشد :

فاطمه دچارعشقی یک طرفه و ممنوعه میشود که او را اسیر کرده است، عاشق سموئیل با دینی متفاوت که اخلاقِ خاص و مرموزی دارد میشود! ولی در مقابل چشم های فاطمه اتفاقات خاصی بین سموئیل و دخترخاله ش می افتد که حسابی فاطمه را عصبی می کند تا اینکه …

دانلود رمان عشق یک طرفه ای به نام مردی که شناخته نشد اثر زهرا راستگو

  • باکس دانلود
  • رمان های مشابه
  • عوامل و نویسنده
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(